اطلاعات و مدارک عضویت کانون و صدور کارت هوشمند

توجه : در صورتی که حضوری ثبت نام کرده اید و دارای کارت هوشمند از کانون بازنشستگان می باشید و در ورود به سامانه دچار مشکل شده اید، نیازی به ثبت نام مجدد در سامانه اینترنتی ندارید و برای مشاهده اطلاعات و یا ثبت اطلاعات خود روز بعد مراجعه نمایید.

با استفاده از این روش ، کارت هوشمند کانون کارگران بازنشسته تامین اجتماعی مشهد ، پس از تائیدات لازم صادر و به آدرس پستی که ارائه می نمائید ارسال خواهد شد لذا در ورود اطلاعات خود موارد ذیل را مد نظر داشته باشید:

توجه: زمان تعین شده جهت ثبت نام ده دقیقه میباشد لذا قبل از شروع مراحل ثبت نام مدارک لازم را آماده نموده و فایل های مورد نیاز مانند عکس پرسنلی و تصویرکارت ملی و آخرین فیش حقوقی را اسکن نمائید.


1- دقت فرمایید این کارت فقط جهت فرد اصلی (بازنشسته ، ازکار افتاده و یا بازمانده) که ایرانی بوده و درقید حیات می باشد و از سازمان تامین اجتماعی مشهد حقوق دریافت می نماید صادر خواهد شد و افراد تحت تکفل و یا غیر، مشمول این طرح نمی باشند.

2- لطفا از آخرین نسخه های مرورگرهای Chrome ،Firefox و یا Internet Explorer 9 به بالا استفاده نمایید.

3- فایل تصویری کارت ملی و فیش حقوقی (بصورت خوانا و حداکثر حجم 200کیلوبایت ) و فایل تصویر با کیفیت از شخص سرپرست ( با حجم حداکثر 50کیلوبایت)بصورت فرمت JPG مورد نیاز می باشد.

4- ثبت آدرس دقیق پستی محل اقامت بهمراه کد پستی ده رقمی ( بر روی قبوض مخابرات قابل رویت است).

5- ثبت شماره تلفن همراه متقاضی یا یکی از نزدیکان درجه یک جهت ارتباط و ارائه اطلاعیه های آتی الزامی است.

6- امکان ویرایش اطلاعات پس از تائید شما نخواهد بود لذا دقت کافی را مبذول فرمائید.

7-در صورت هرگونه مغایرت اطلاعات وارد شده با بانک اطلاعات سازمان تامین اجتماعی کارت هوشمند صادر نخواهد شد.

8- هزینه های (عضویت دوساله 100,000 ریال + صدور کارت هوشمند 100,000ریال + توزیع و تحویل 100,000 ریال ) از طریق درگاه پرداخت الکترونیک بانک رفاه در آخرین مرحله دریافت خواهد شد. توجه: ( امکان استفاده از تمامی کارت های عضو شتاب می باشد ) هشدار: (از ارائه رمز دوم کارت خود به اشخاص غیر خودداری نمائید)

9- پس از تکمیل ثبت نام می توانید با مراجعه به بخش پیگیری با وارد نمودن کد ملی و شماره مستمری از وضعیت صدورکارت هوشمند خود مطلع گردید.

10- امکان چاپ و دریافت رسید ثبت نام پس از انجام تراکنش مالی فراهم می باشد.

11- حداکثر زمان دریافت کارت هوشمند پس از تکمیل ثبت نام سه هفته می باشد که در صورت عدم دریافت کارت طی این مدت جهت پیگیری با کانون تماس حاصل فرمائید.

12- مستدعی است دریافت کارت خود را حتما از طریق شماره پیامک کانون 3000320003 اطلاع دهید. با تشکر